Taxi!

Taxi! 1.0

Ostra jazda na taryfie

Taxi! to darmowa gra pozwalająca zabawić sie w taksówkarza. Utrzymana jest w klimacie znanym z pierwszych części kultowego GTA. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Trzy rodzaje misji
  • Grafika w stylu pierwszej części GTA

Wady

  • Fatalny system sterowania

Niezły
5

Taxi! to darmowa gra pozwalająca zabawić sie w taksówkarza. Utrzymana jest w klimacie znanym z pierwszych części kultowego GTA.

W Taxi! naszym głównym zadaniem jest dowiezienie klienta do celu, w jak najkrótszym czasie. Aby urozmaicić rozgrywkę wprowadzono kilka jej trybów. W "Road Rage" należy przejechać jak największą ilość przechodniów w danym czasie. W "Time Trial" musimy dotrzeć do określonych punktów przed upływem czasu. Najbardziej klasyczny tryb "Taxi" to staroświeckie zabieranie pasażerów i odwożenie ich do celu symbolizowanego rzez czerwoną kropkę na mapie. Za zarobione pieniądze możemy ulepszać naszą brykę.

Taxi! prezentuje bardzo ciekawy pomysł na grę, a dodatkowo atrakcyjności dodaje klimat niczym z GTA. Niestety wszystko zepsuło fatalne sterowanie pojazdem. Taksówka reaguje na nasze klikanie w klawiaturę z takim opóźnieniem, ze aż odechciewa się grać.

Taxi! to gra jedynie dla osób cierpliwych. Bardzo ciekawy pomysł został zepsuty niedopracowanym sterowaniem.

Najczęściej pobierane Wyścigi na Java

Więcej